KURUMSAL

İnfavori Kimdir?
2014 yılında kurulan firmamız 110 çalışanı modern makine parkuru ile hem ahşap hem de hazır malzeme kullanarak ürettiği ürünleri sizlerin beğenisine sunuyor. İNFAVORİ özgün ve yenilikçi vizyonuyla kendine yakışan ve ayrıcalıklı duruşunu Türkiye ve Dünya pazarında sürdürmeye devam ediyor. Türkiye genelinde 200 ün üzerinde satış bayisi, yurt dışında 50 satış noktası bulunan firmamız sizlere daha yakın olmanın hedefi içerisindedir.

Vizyonumuz
İnsanı ve aileyi ön planda tutarak, müşterilerimizin memnuniyetini; onların yaşam stillerine uygun, farklı, ve ekonomik mallar üreterek, yüksek hizmet kalitesi anlayışı ile sunmaktır.

Misyonumuz
Sunduğumuz hizmetlerde, üretimden, müşteri iletişimine kadar, bütün aşamalara global standartları yerleştirerek bir dünya markası yaratmak ve Modüler Mobilya sektörünün lideri olarak gelecekte de müşteri ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesinde karşılamaktır.
Kalite Politikamız
İnfavori olarak kalite politikamız, İnfavori ailesinin taahhütleri çerçevesinde faaliyet göstermek ve aşağıdaki temel prensipleri herkesin ortak sorumluluğu olarak hayata geçirmektir. Hizmet verdiğimiz mobilya sektöründe; Türkiye’nin girişimci, lider, gelişime odaklanmış, kurumsallaşmış firma yapısına sahip olmaktır.